WITAMY SERDECZNIE NA STRONACH
POLSKIEGO KLUBU PODUSZKOWCÓW
W IMIENIU KLUBU I FEDERACJI ŻYCZYMY WIELU, NIESAMOWITYCH WRAŻEŃ W ROKU 2016.

Polski klub poduszkowców jest członkiem i oficjalnym przedstawicielem największych organizacji World Hovercraft Federation oraz European Hovercraft Federation
Na tych stronach znajdziecie największą ilość informacji z zakresu pojazdów na poduszce powietrznej w SPORCIE, RATOWNICTWIE i REKREACJI oraz wiele wiadomości z zakresu HISTORII oraz PRZYSZŁOŚCI poduszkowców w Polsce jak i na Świecie


Aktualności

<< Prev  Next >>

.:: Święto Wisły 2013

Posted by admin on 2013-05-29 10:34:06 CEST

Święto Wisły 2013 z Polskim Klubem Poduszkowców! 

W tym roku także mieliśmy okazję prezentować poduszkowiec ratowniczy, stworzony w Instytucie Lotnictwa pod kierownictwem naszego Prezesa, dr. inż Krzysztofa Szafrana.

Na początku mieliśmy awarię, ale dzięki sprawności i zmyślności mechaników naszego Klubu udało się doprowadzić pojazd do pełnej sprawności. 

Realizowaliśmy loty po Wiśle dla chętnych, co spotkało się z dużym zainteresowaniem. Każdy, kto skorzystał z okazji był zachwycony możliwościami, jakie daje ten pojazd.

Poduszkowiec ratowniczy, 7+1 osób, możliwość doposażenia w dodatkowy sprzęt medyczny, świetnie nadaje się na każde warunkipodłoża i pogody, często wykorzystywany jest tam, gdzie inny sprzęt nie dotrze. 

Jako Klub Poduszkowców dziękujemy Instytutowi Lotnictwa za wsparcie i pomoc!

 

tell a friend :: comments 0


<< Prev  Next >>